Jeżeli chcą Państwo kupić obiady na wynos:

 

1. W przypadku pojedynczego na dany dzień obiadu rano należy :

( najlepiej przy zaprowadzeniu dziecka do szkoły) kupić bloczek obiadowy w sklepiku szkolnym.

Koszt 8,50  zł ( cały obiad)

Koszt 8,00 zł ( samo drugie danie )

Koszt 4,00 zł  ( sama zupa)

 

2. Po zakupie bloczka proszę włożyć lub przypiąć go do reklamówki z naczyniami na obiad (pojemnik na drugie danie plus pojemnik na zupę może być słoik ). Jeżeli nie mają Państwo naczyń na obiad należy powiedzieć, że obiad ma być spakowany do jednorazowego pojemnika. (Na kuchni znajdują się jednorazowe pojemniki tylko na drugie danie ), podejść do kuchni od strony parkingu, zadzwonić do drzwi i zostawić reklamówkę z naczyniami i bloczkiem pani kucharce.

 

3. Przy odebraniu dziecka należy podejść do kuchni  (od strony parkingu) i odebrać obiad. Wydawanie obiadu jest do godziny 14 30 .

 

4. Jeżeli rano nie wykupią Państwo bloczka obiadowego można popołudniu podejść do kuchni od strony parkingu i zapytać czy jest jeszcze wolny obiad . Jeżeli jest,  to można go kupić bezpośrednio u pani kucharki . Istnieje możliwość, iż nie będzie już obiadu do kupienia jeżeli Państwo rano nie wykupią bloczka.

 

5. Jeżeli chcą Państwo kupić na cały miesiąc obiady na wynos należy opłatę uiścić w pokoju ajenta w godzinach wpłat za obiady lub zrobić przelew.  Wszelkie informacje pod numerem telefonu:

 605 93 97 97 .

INFORMACJA:

OD DNIA  12 MARCA DO 25 MARCA 2020 Stołówka wstrzymuje wydawanie obiadów.  Obiady zostaną wznowione w momemcie otwarcia Szkoły. Za utrudnienia przepraszamy . Prosimy o nie wysyłanie smsów ze zwrotami obiadowymi.